Επικοινωνήστε μαζί μας!
WhatsAppViber

Όλα τα ακίνητά μας.Μεσιτικό Γραφείο www.datahome.gr, Βαρδάρης - Λαχανόκηποι (Θεσσαλονίκη - Δήμος). Ακίνητα.

Όλα τα Ακίνητά μας

32 αγγελίες

Συγκρότημα προς πώληση Κορινός

€ 670.000 480 τ.μ.

  • 1.396 €/τ.μ.
  • 10 Υπνοδωμάτια
  • 5 Μπάνια

Πωλείται ανακαινισμένο, συγκρότημα διαμερισμάτων, 480τ.μ., στην περιοχή "Κορινός". Πρόκειται για ένα πολυτελές, και διαμπερές ακίνητο.Αποτελείται απο υπόγειο 125 μετρα ,ισογειο 125 μετρα δυο ορόφους ...

Κωδ. 130

Τοποθεσία στο χάρτη

Συγκρότημα προς πώληση Καλλικράτεια

€ 320.000 201 τ.μ.

  • 1.592 €/τ.μ.
  • 6 Υπνοδωμάτια
  • 5 Μπάνια

Ε ΥΚΑΙΡΙΑ ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 5 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΒΕΡΓΙΑΣ (ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ).

Πωλείται συγκρότημα πέντε διαμερισμάτων συνολικού εμβαδού 201 τετραγωνικών μέτρων στην Παραλία Βεργιάς (Καλλικράτεια...

Κωδ. 155

Διαμέρισμα προς πώληση Νέο Κορδελιό (Ελευθέριο-Κορδελιό)

€ 160.000 80 τ.μ.

  • 2.000 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται ανακαινισμένο, διαμέρισμα, 80τ.μ., στην περιοχή "Ελευθέριο-Κορδελιό - Κέντρο". Πρόκειται για ένα πολυτελές, διαμπερές και φωτεινό ακίνητο. Βρίσκεται στον 2ο όροφο της οικοδομής και διαθέτει α...

Κωδ. 151

Διαμέρισμα προς πώληση Ορφανό

€ 160.000 70 τ.μ.

  • 2.286 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Ευκαιρία Πωλείται μεζονέτα 70τ.μ., στην παραλία ορφινίου. Πρόκειται για ένα πολυτελές, διαμπερές και φωτεινό ακίνητο. Βρίσκεται στο ισόγειο της οικοδομής. Το ακίνητο είναι βαμμένο και αποτελεί μια α...

Κωδ. 152

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Στρατώνι (Σταγείρων - Ακάνθου)

€ 90.000 68 τ.μ.

  • 1.324 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται μεζονέτα, 68τ.μ., στην περιοχή "Σταγείρων - Ακάνθου - Στρατώνι". Πρόκειται για ενα διαμπερές και φωτεινό ακίνητο. Βρίσκεται στο ισόγειο της οικοδομής. Το ακίνητο είναι βαμμένο. Κατασκευάστηκε...

Κωδ. 138

Τοποθεσία στο χάρτη

Συγκρότημα προς πώληση Λεπτοκαρυά (Ανατολικος Όλυμπος)

€ 550.000 300 τ.μ.

  • 1.833 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Πωλείται δίπλα στη θάλασσα, ανακαινισμένο συγκρότημα διαμερισμάτων, 300τ.μ., στην περιοχή Ανατολικος Όλυμπος . Πρόκειται για ένα γωνιακό και φωτεινό ακίνητο. Βρίσκεται στον 1ο όροφο της οικοδομής. Το ...

Κωδ. 139

Τοποθεσία στο χάρτη

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση Βαρδάρης - Δικαστήρια (Βαρδάρης - Λαχανόκηποι)

€ 120.000 54 τ.μ.

  • 2.222 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται στούντιο/γκαρσονιέρα, 54τ.μ., στην περιοχή "Βαρδάρης - Λαχανόκηποι - Σταθμός ΟΣΕ". Πρόκειται για ένα διαμπερές και φωτεινό ακίνητο. Βρίσκεται στον 1ο όροφο της οικοδομής. Το ακίνητο είναι βαμ...

Κωδ. 140

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Αμπελόκηποι

€ 125.000 87 τ.μ.

  • 1.437 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται διαμέρισμα, 87τ.μ., στην περιοχή αμπελόκηποι. Πρόκειται για ένα διαμπερές και φωτεινό ακίνητο. Βρίσκεται στον 3ο όροφο της οικοδομής και διαθέτει ασανσέρ. Το ακίνητο είναι βαμμένο και αποτελε...

Κωδ. 63

Τοποθεσία στο χάρτη

Οικόπεδο προς πώληση Τσινάρι (Άνω Πόλη)

€ 68.000 132 τ.μ.

  • 515 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 1.2

Πωλείται οικόπεδο, 132τ.μ., στα όρια συκεων-ανω πολης.

Το μήκος της πρόσοψης ανέρχεται στα 6μ..Καθαρό χωρίς κτίσμα.

Βρίσκεται κοντά σε στάση λεωφορείου, πάρκο .

Με βάση τα χαρακτηριστικά του μπορεί...

Κωδ. 129

Τοποθεσία στο χάρτη

Συγκρότημα προς πώληση Τερψιθέα (Άνω Πόλη)

€ 170.000 90 τ.μ.

  • 1.889 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

ΕΥΚΑΙΡΙΑ Πωλούνται 3 ανακαινισμένα στούντιο 90τ.μ., στην περιοχή "Άνω Πόλη - Κάστρα". Πρόκειται για ένα διαμπερές ακίνητο. Βρίσκεται στο ισόγειο της οικοδομής. Το ακίνητο είναι βαμμένο και αποτελεί μι...

Κωδ. 132

Τοποθεσία στο χάρτη

test 9

test 8