Επικοινωνήστε μαζί μας!
WhatsAppViber

Όλα τα ακίνητά μας.Μεσιτικό Γραφείο www.datahome.gr, Βαρδάρης - Λαχανόκηποι (Θεσσαλονίκη - Δήμος). Ακίνητα.

Όλα τα Ακίνητά μας

32 αγγελίες

Διαμέρισμα προς πώληση Καΐστρι (Αμπελόκηποι)

€ 69.000 41 τ.μ.

  • 1.683 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωληση διαμερίσματος Αμπελόκηποι. πολύ καλη επενδυτική Ευκαρία.

Κωδ. 19884461

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Πευκοχώρι (Παλλήνη)

€ 330.000 76 τ.μ.

  • 4.342 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Μπροστα στη θαλασσα,μεζονετα 76 τ.μ.
Αποτελειται απο 2 υπνοδωματια 1 κανονικο και 1 μεγαλο το οποιο μπορει και να χωριστει σε 2,σαλοκουζίνα και μπανιο..Βρισκεται σε συγκροτημα κατοικιων, εχει βεραντα ...

Κωδ. 19884459

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Ανάληψη - Μπότσαρη (Ανάληψη - Μπότσαρη - Νέα Παραλία)

€ 90.000 60 τ.μ.

  • 1.500 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται ανακαινισμένο, διαμέρισμα, 60 Kαθαρά στην περιοχή Μπότσαρη. Πρόκειται για ένα φωτεινό ακίνητο. Βρίσκεται στον ημιώροφο της οικοδομής και διαθέτει ασανσέρ. Το ακίνητο είναι βαμμένο και αποτελ...

Κωδ. 134

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Νέα Ποτίδαια (Μουδανιά)

€ 160.000 78 τ.μ.

  • 2.051 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ευκαιρία στη Ποτίδαια πρώτο ποδι χαλκιδικής σε οικισμό 350 μέτρα απο θάλασσα μια όμορφη μονοκατοικία σε οικόπδο 1500 μετρων

Κωδ. 19872418

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Περιοχή Αεροδρομίου (Θέρμη)

€ 140.000 150 τ.μ.

  • 933 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Πωλείται διπλοκατοικία με στέγη, 150τ.μ., στην περιοχή "Θέρμη αγρόκτημα - Περιοχή Αεροδρομίου". Κατασκευάστηκε το 2002 το ισόγειο και το 2005 ο όροφος.

Είναι διαρρυθμισμένο σε 2 επίπεδα(2 ανεξάρτητα...

Κωδ. 6

Μονοκατοικία προς πώληση Κέντρο (Παραλία)

€ 105.000 55 τ.μ.

  • 1.909 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ευκαιρία μονοκατοικία στη παραλια κατερίνης 700 μέτρα απο τη θάλασσα με κήπο και μπάρμεκιου αξίας 1500 ευρω,με 550 μέτρα οικόπεδο

Κωδ. 19868910

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Άγιος Ιωάννης (Καλαμαριά)

€ 235.000 93 τ.μ.

  • 2.527 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ευκαιρία Πωλείται νεόδμητο, διαμέρισμα, 93τ.μ μεικτά στην περιοχή "Καλαμαριά - Άγιος Ιωάννης". Πρόκειται για ένα πολυτελές, διαμπερές και φωτεινό ακίνητο. Βρίσκεται στον 1ο όροφο της οικοδομής και δια...

Κωδ. 141

Διαμέρισμα προς πώληση Βαρδάρης - Δικαστήρια (Βαρδάρης - Λαχανόκηποι)

€ 115.000 65 τ.μ.

  • 1.769 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ευκαιρια επενδυτικη Πωλείται διαμέρισμα, 65τ.μ., στην περιοχή "Βαρδάρης - Λαχανόκηποι ". Πρόκειται για ένα φωτεινό ακίνητο. Βρίσκεται στον 2ο όροφο της οικοδομής και διαθέτει ασανσέρ. Κατασκευάστηκε ...

Κωδ. 153

Διαμέρισμα προς πώληση Γεντί Κουλέ - Επταπύργιο (Άνω Πόλη)

€ 153.000 75 τ.μ.

  • 2.040 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται ανακαινισμένο, οροφοδιαμέρισμα, 75τ.μ., πρόσοψης, στην περιοχή "Άνω Πόλη - Κάστρα". Πρόκειται για ένα πολυτελές, διαμπερές και φωτεινό ακίνητο. Βρίσκεται σε δυόροφη οικοδομή στον ισόγειο όροφ...

Κωδ. 150

Κτίριο επαγγελματικών χώρων προς πώληση Κέντρο (Κατερίνη)

€ 290.000 270 τ.μ.

  • 1.074 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται ανακαινισμένο επαγγελματικό κτίριο, 270τ.μ., στην περιοχή "Κατερίνη - Κέντρο". Πρόκειται για ενα γωνιακό και διαμπερές ακίνητο. Βρίσκεται στο ισόγειο της οικοδομής και διαθέτει ασανσέρ. Κατασ...

Κωδ. 77

test 9

test 8